Mūkusalas Biznesa Centrs

Ēku kompleksā uzstādītas Mesh apkures vadības iekārtas, fancoil vadības iekārtas un ventilāciju iekārtu vadības iekārtas kā pilns risinājums. Tas ļāvis klientam būtisku ietaupīt siltumenerģijas un energoenerģijas apjomu, kas nodrošina investīciju ātru atmaksāšanos, vienlaikus izveidojot kontroli un precizitāti ēkas AVK daļas vadībā.

Rīgas pilsētas dome

Mūsu lielākais un viens no pirmajiem klientiem Latvijā. Līdz 2019. gadam aprīkotas 15 sabiedriskās ēkas, kuru uzrādītie energoefektivitātes uzlabojumi noveduši pie straujas pārējo ēku plānveida aprīkošanas, – 2020. gadā aprīkota jau 31 izglītības iestāde. Šajās ēkās tiek nodrošināta konstanta +22 ⁰C temperatūra iestāžu darba laikā un CO2 līmeņa uzturēšana zem 800 PPM līmeņa.

Liepājas pilsētas dome

Mums ir patiess prieks, ka esam daļa no Latvijas energoefektīvākās pašvaldības ēku infrastruktūras risinājumiem. Mūsu sistēma palīdz nodrošināt ERAF projektu monitoringa prasības kopējos renovāciju projektos.

Jelgavas novada dome

Jelgavas novada domes ēka ir viena no daudzajām pašvaldību ēkām, kurai būtiska ir tieši ERAF iesniegto energoauditu plānu sasniegšana. Pēc Mesh sistēmas uzstādīšanas tika novērsta ēkas pārkurināšana un būtiski samazināts siltumenerģijas patēriņš.